O nas

15 lat doświadczenia na rynku usług medycznych, profesjonalny zespół lekarzy, nowoczesny sprzęt medyczny i diagnostyczny, szeroki zakres oferowanych usług pozwalają nam na świadczenie kompleksowych usług medycznych na wysokim poziomie.

O nas:

Szpital Avimed specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów operacyjnych z zakresu ortopedii i traumatologii narządów ruchu, neurochirurgii, urologii oraz chirurgii ogólnej i plastycznej.

Na miejscu przeprowadzana jest diagnostyka w zakresie:

USG, USG Doppler, UKG, EKG, RTG, EKG wysiłkowe, spirometrii oraz audiometrii.
Pozostała diagnostyka realizowana jest we współpracy z pozostałymi 6-cioma poradniami Grupy AVIMED z Mikołowa, Bytomia, Gliwic i Piekar Śląskich.

Zapewniamy naszym Pacjentom konsultacje ze specjalistami przed zabiegiem oraz opiekę pooperacyjną, w tym rehabilitację.

Dzięki stale aktywnemu zespołowi lekarzy specjalistów, ciągle szukamy nowych wyzwań, tematów i zakresów do rozwoju naszej placówki. Nasi lekarze uczestnicząc w różnych krajowych i zagranicznych projektach, systematycznie doskonalą swoje umiejętności, konsultując coraz to nowe przypadki. Jesteśmy także w stanie zapewnić innego, wskazanego przez pacjenta lub najlepszego w swojej dziedzinie specjalistę do danego typu urazu czy schorzenia. Na ten moment jesteśmy przygotowani, aby realizować około 250 zabiegów operacyjnych miesięcznie.

lekarze-szpital-avimed
Doświadczeni lekarze Avimed
Doświadczeni lekarze

Twoje zdrowie to najważniejszy atut. Powinieneś powierzyć to tylko najlepszym profesjonalistom.

Spersonalizowane leczenie Avimed
Spersonalizowane leczenie

Leczenie dostosowywane jest indywidualnie zgodnie z potrzebami chorobowymi pacjenta.

Jakość i bezpieczeństwo Avimed
Jakość i bezpieczeństwo

Wszyscy członkowie zespołu w Centrach Medycznych Avimed zostali dokładnie przeszkoleni, aby pomóc w każdej sytuacji.

Natychmiastowa usługa Avimed
Natychmiastowa usługa

Twój plan leczenia został opracowany przez specjalistów z myślą o stałych postępach, a każda faza leczenia jest natychmiast wdrażana.

Nasze specjalizacje:

ul. Gliwicka 159

tel.: (+48) 519 147 003
tel.: (+48) 519 147 004

Nasza placówka:

Sprawdź lokalizację i dane kontaktowe.

Szpital AVIMED
Poniedziałek – Piątek 8.00 – 18.00