O nas

15 lat doświadczenia na rynku usług medycznych, profesjonalny zespół lekarzy, nowoczesny sprzęt medyczny i diagnostyczny, szeroki zakres oferowanych usług pozwalają nam na świadczenie kompleksowych usług medycznych na wysokim poziomie.

O nas:

Szpital Avimed specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów operacyjnych z zakresu ortopedii i traumatologii narządów ruchu, neurochirurgii, urologii oraz chirurgii ogólnej i plastycznej.

Na miejscu przeprowadzana jest diagnostyka w zakresie:

USG, USG Doppler, UKG, EKG, RTG, EKG wysiłkowe, spirometrii oraz audiometrii.
Pozostała diagnostyka realizowana jest we współpracy z pozostałymi 6-cioma poradniami Grupy AVIMED z Mikołowa, Bytomia, Gliwic i Piekar Śląskich.

Zapewniamy naszym Pacjentom konsultacje ze specjalistami przed zabiegiem oraz opiekę pooperacyjną, w tym rehabilitację.

Dzięki stale aktywnemu zespołowi lekarzy specjalistów, ciągle szukamy nowych wyzwań, tematów i zakresów do rozwoju naszej placówki. Nasi lekarze uczestnicząc w różnych krajowych i zagranicznych projektach, systematycznie doskonalą swoje umiejętności, konsultując coraz to nowe przypadki. Jesteśmy także w stanie zapewnić innego, wskazanego przez pacjenta lub najlepszego w swojej dziedzinie specjalistę do danego typu urazu czy schorzenia. Na ten moment jesteśmy przygotowani, aby realizować około 250 zabiegów operacyjnych miesięcznie.

Doświadczeni lekarze Avimed
Doświadczeni lekarze

Twoje zdrowie to najważniejszy atut. Powinieneś powierzyć to tylko najlepszym profesjonalistom.

Spersonalizowane leczenie Avimed
Spersonalizowane leczenie

Leczenie dostosowywane jest indywidualnie zgodnie z potrzebami chorobowymi pacjenta.

Jakość i bezpieczeństwo Avimed
Jakość i bezpieczeństwo

Wszyscy członkowie zespołu w Centrach Medycznych Avimed zostali dokładnie przeszkoleni, aby pomóc w każdej sytuacji.

Natychmiastowa usługa Avimed
Natychmiastowa usługa

Twój plan leczenia został opracowany przez specjalistów z myślą o stałych postępach, a każda faza leczenia jest natychmiast wdrażana.

Nasze specjalizacje:

Nasza placówka:

Sprawdź lokalizację i dane kontaktowe.

Szpital AVIMED

ul. Gliwicka 159