GRUPA AVIMED

a.katowiceSzpital AVIMED

Szpital Avimed specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów operacyjnych z zakresu ortopedii i traumatologii narządów ruchu oraz chirurgii ogólnej i plastycznej. Wykonujemy również szeroko rozumiany zakres medycyny estetycznej.

Zabiegi wykonywane są przy zastosowaniu nowoczesnych i sprawdzonych metod – technikami mało inwazyjnymi, co pozwala:

• ograniczyć uraz operacyjny
  • zmniejszyć ból pooperacyjny
  • skrócić okres pobytu pacjenta w szpitalu

Specjalizujemy się w zabiegach artroskopowych i endoskopowych, jako jeden z niewielu ośrodków w Polsce wykonujemy endoprotezo plastyki stawu ramiennego. Dużą wagę przykładamy do optymalnego wyboru znieczulenia do zabiegu operacyjnego, zwalczania bólu pooperacyjnego oraz do odpowiedniej rehabilitacji pacjenta, która pozwala na jego szybki powrót do pełnej sprawności.

Naszym pacjentom zapewniamy sprzęt rehabilitacyjny dobrany indywidualnie do ich potrzeb oraz zabiegi fizykoterapeutyczne pozwalające na szybki powrót do zdrowia i pełnej sprawności. Szpital posiada blok operacyjny z dwiema nowoczesnymi, klimatyzowanymi salami operacyjnymi, salę pooperacyjną wraz ze stanowiskiem intensywnego nadzoru medycznego oraz 15 łóżek w jednoosobowych i dwuosobowych pokojach z pełnym zapleczem sanitarnym. Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług indywidualnie lub w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Klientów pokrywających indywidualnie koszty leczenia nie obowiązują ograniczenia wynikające z umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.